Kas yra sraigtiniai poliai ir ką apie juos svarbu žinoti?

 


Jei reikėtų išvardinti elementus, kurie šiandien gali būti naudojami statybų srityje, tai skaičius būtų itin solidus ir tikrai siektų ne vieną tūkstantį. Vienas iš jų yra ir sraigtiniai poliai. Tad, jei apie šį pasirinkimą žinote dar nedaug, kviečiame jus sužinoti, kad yra sraigtiniai poliai ir kitus svarbius faktus.

Kas yra sraigtiniai poliai?

Atsakant į klausimą, kas yra sraigtiniai poliai, verta akcentuoti, kad tai – viena iš pamatų rūšių. Taip pat svarbu akcentuoti, kad ši pamatų rūšis yra labai populiari, kadangi pasižymi puikiomis savybėmis ir, lyginant, su kitomis pamatų rūšimis, turi puikių privalumų.

Kuo šiuos rūšies pamatai yra pranašesni už kitas rūšis? Puiki žinia ta, kad dėl įvairių savybių, sraigtiniai pamatai yra pranašesni už kitų rūšių pamatus. Štai, pavyzdžiui, jei lygintume sraigtinius polius su betoniniais, netruktume pastebėti, kad jie yra pranaresni dėl įvairių aplinkybių. Pavyzdžiui, pasirinkus sraigtinius polius, skirtingai nei betoninius, tikrai nereikės atlikti žemės kasimo bei formavimo, o vėliau ir aplinkos tvarkymo darbų. Taigi, tai reiškia, kad pasirinkus sraigtinius polius, laukia ne tik trumpesnis procesas, bet ir nereikės samdyti specialios technikos, o taip pat nereikės ir papildomos darbo jėgos, todėl bus galima tikėtis mažesnių išlaidų. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad sraigtiniai pamatai, skirtingai nei betoniniai, smegdami žemyn, sutankina gruntą, todėl jis tampa tvirtesniu bei kietesniu. Na, ir, žinoma nereikia apmiršti ir dar vieno pranašumo – įrengti sraigtinius polius prireiks kur kas mažiau laiko nei betoninius.

Kokiais atvejais verta rinktis sraigtinius polius?

Drąsiai galima sakyti, kad ra labai daug atvejų, kuomet sraigtiniai poliai gali tapti pačius geriausiu pasirinkimu. Visų pirma, juos tikrai turėtų pasirinkti tie, kurie nori, kad montavimas truktų trumpiau. Antra, šiuos polius verta rinktis ir tiems, kurie pageidauja išvengti papildomų rūpesčių, susijusių su žemės kasimu, formavimu, aplinkos tvarkymu, specialios technikos nuoma bei papildomos darbo jėgos paieška. Na, ir, žinoma, sraigtiniai poliai taip pat yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei siekiama kuo patrauklesnės galutinės sąmatos sumos.

Ką dar svarbu žinoti prieš įsigyjant?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad sraigtiniai pamatai yra pirkinys, kuris įsigyjamas tikrai ne vieneriems metams. Taigi, vadinasi, turite pasirinkti tinkamai. Na, o, kad tai padaryti būtų lengviau, būtinai pasikonsultuokite su statybų specialistais.

Ar sraigtinius polius galima įsigyti su nuolaida?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad sraigtinius polius, kaip ir daugelį kitų, statyboms skirtų elementų, galite įsigyti su nuolaida. Tai – puikus pasirinkimas kiekvienam siekiant patrauklių statybos išlaidų.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Naudoti ar nauji plastikiniai langai?

Automobilių nuoma Kaune be užstato